Yeni Yabancı Şarkılar 2016 - İngilizce Şarkılar ve MüziklerEn son çıkan yeni yabancı şarkıları bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dünya genelinde en çok dinlenen 100 şarkıyı tek bir listede topladık. Genelde İngilizce olmak üzere birçok farklı dilde yabancı şarkıyı bu listede bularak kolayca dinlemek mümkün.
Dünya müzik piyasası bildiğiniz gibi sürekli bir üretim hali içerisinde. Dünyanın dört bir yanından sürekli olarak çeşitli müzik türlerinin üretimi ve bunlara insanların eğilimi hakkında haberler alıyoruz. Çoğunluğu İngilizce şarkılar oluştursa da farklı dillerde birçok yeni yabancı şarkıyı sürekli olarak duyuyoruz. Bu kadar yoğun yabancı şarkı  popülasyonu içerisinde kaybolmamak içten bile değil. Ya da arz edilen bu kadar ürün varken sadece küçük bir kısmından yararlanmak, büyük kısmını gözden kaçırmak gibi. İşte biz bu konuda devreye girerek bu karmaşaya son veriyoruz. Dünya üzerindeki en çok dinlenen yabancı şarkılar arasından yüz tanesini sizler için seçtik. Bunu tek seferlik de yapmadık. Sürekli güncellenecek bir listeyi sizlere vaad ediyoruz.
Bu sayfada her zaman en popüler yabancı şarkıları bulacaksınız. Üstelik yabancı insanların zevklerine göre değil, Türkiye insanının zevklerini yansıtan bir top 100 listesi oluşturuyoruz. Bu nasıl mı olacak? Nerdeyse tamamını yerlilerin, yani Türkiye'den vatandaşlarımıızn oluşturduğu ziyaretçi popülasyonu beğendiği şarkıya oy verecek. Böylelikle Türkiye'de en çok sevilen yabancı şarkıların nabzını da tutmuş olacağız.

0 yorum