En Yeni Türkçe Pop Şarkılar 2016


Listemiz Temmuz 2016 şarkılarıyla güncellenmiştir. Yeni şarkıları özenle seçip eklediğimiz, Türkçe pop müziğin kalbinin atacağını düşündüğümüz listeyle karşınızdayız.  Televizyondaki Top 20 programlarını ne kadar gerçekçi bulursunuz bilmem. O sıralamayı kim belirliyor? Kimler puan veriyor, yoksa orada oturan herhangi bir kişinin masa başı müzik zevkini mi yansıtıyor bilemiyoruz. Fakat burası oldukça şeffaf. Bu sayfayı ziyaret eden herkes anında beğendiği şarkıya puan verebilir ve listenin şekillenmesinde katkıda bulunabilir. Evet bu liste tamamen Türkiye insanının zevklerini yansıtıyor.
Çalışma sistemini biraz anlatacak olursak; öncelikle yeni çıkan Türkçe pop şarkılar arasından listemize sürekli olarak eklemeler yapıyoruz. Sizler sevdiğiniz şarkıyı puanlayıp üst sıralara taşıyorsunuz. Sonrasında sona kalan şarkıları  çıkartıp başka en yeni şarkılar ile değiştiriyoruz. Böylelikle gün geçtikçe liste harika bir hal alıyor. Sizlere düşen ise en yüksek puan alandan düşüğe doğru sırasıyla şarkıları dinlemek.
Bu site radyo mantığıyla çalışıyor fakat çok daha üstün bir yapıya sahip. Radyolarda güzel, orta, sıradan şarkılar peş peşe çalınır. Burada ise otomatik çalmaya bıraktığınızda en iyiler üstte olduğu için hep en iyi şarkılar arka arkaya çalar. Böylelikle araya hiç parazit girmeden 2016 Türkçe pop şarkıların keyfini sonuna kadar yaşarsınız.
0 yorum