Trance Müzik Dinle | Dans Müzikleri Dinle, Şarkıları indir

şarkıların gelmesi 15-20 saniye alabilir..sarkilaridinle.blogspot.com nihayet Trance Müzik şarkılarından bir demet sunar :)

Arkadaşlar açıkçası bu benim en sevdiğim müzik tarzı. Ne sert, ne yumuşak.. Bu müziklerle bir yandan dans edip bir yandan derinlere dalabilirsiniz.. Özelliği de bu zaten.. Namı değer "en cool" müzik türü Trance.. Dj Tiesto bu müzik türünün en başını çekiyor. Tiesto'nun dünyadaki en popüler DJ olduğu düşünülürse, Trance müziğin de dünyada ne kadar popüler olduğunu herkes anlayabilir sanırım. Ayrıca ATB, Paul Oakenfold, Trentemoller, Christopher Lawrence, Dj Yahel, Armin Van Buuren, Paul van Dyk gibi bu işi çok iyi bilen, Trance müziği hakkıyla yapan başka DJ'ler de var. İleriki zamanlarda tüm bu DJ'ler için ayrı bir playlist oluşturabiliriz. Ama şimdi hepsi bir arada.. (En azından çoğu:)) Tam bir Trance müzik listesi oluşturmak istedik.. En iyilerle.. Buyrun bakalım keyfini çıkarın.. Zaten Trance müzik sever arkadaşların şüphesiz hoşuna gidecektir fakat bu tarzı ilk defa dinleyenler nasıl bulacaklar bakalım..
Ayrıca şunu söylemeliyim ki vokal bu müzik tarzına çok yakışıyor..

Trance şarkıları bilgisayarınıza indirmek için de playerdaki "download" seçeneğini kulanarak istediğiniz Trance Müzik Şarkısını iTunes üzerinden yasal olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz(fakat bu üyelik gerektiriyor). Ayrıca yine playerdaki "download" seçeneğini kullanarak amazon.com üzerinden şarkılarını dinlediğiniz DJ'lerin bütün albümlerini satın alabilirsiniz...
..Trance Müzik Dinle | Dans Müzikleri Dinle, Modern Dans Şarkıları indir.. Trance Şarkılar.. Trance Müzik Şarkıları..En güzel dans müzikleri..

1 yorum