ads


karışık liste!

Milli Takım Şarkıları için sayfayı aşağı kaydırın!Milli Takım Marşları | A Milli Takım Şarkıları Dinle indir  

şarkıların gelmesi 15-20 saniye alabilir..

sarkilaridinle.blogspot.com Milli Takım marşlarını & şarkılarını gururla sunar!
Şu sıralar Güney Euro 2012'ye katılmak için eleme grubunda mücadele veren milli takımımız için yapılmış birbirinden güzel marşları, şarkıları listeledik. Çok zor durumlarda ayağa kalkmış bir milli takımımız var. Son olarak kimsenin şans tanımamasına rağmen Euro 2008'de yarı final oynama başarısı gösteren Türk Milli Takımı, inanıyoruz ki Dünya Kupası eleme grubundan çıkmayı da başaracak. Biz de bu marşlarla destek vereceğiz tabi oyuncularımıza :)

Milli takım marşlarını bilgisayarınıza indirmek için de playerdaki "download" seçeneğini kulanarak istediğiniz Milli takım marşını iTunes üzerinden yasal olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz (fakat bu üyelik gerektiriyor).

milli takım şarkıları.. milli takım marşları.. bütün milli takım marşları.. milli takım şarkılarını dinle.. bütün marşlar.. en güzel milli takım marşı..

Bu kayıt Langdon tarafından yayımlandı.
Burası sarkilaridinle.blogspot.com'un Milli Takım Şarkıları bölümü

2 yorum

Ben ençok Anadolunun kralları sarkısını sevdim ve ilk yorum benim m3rt1

bence süper laf söyleyemem

Yorum Gönder

yeni şarkıları, son şarkıları, son albümü, bütün şarkıları, en sevilen şarkıları, 2011 şarkıları indir meden takılmadan kesilmeden dinle...

Müzik Arşivi (En Son Eklenenler)

dizins

DNS Değiştirme - Damar Şarkılar Arabesk Müzik Şarkıları Dinle Hadisenin Şarkıları Sagopa Kajmer Şarkıları Şebnem Ferah Şarkıları Yıldız Tilbe Şarkıları Manga Eurovision şarkısı

Son Yorumlar

Sanatçı Listesi